Reklamy świetlne Lublin

Znajomy ma firmę, a ta w lubelskim zajmuje się usługami reklamowymi. I ma stronę WWW, ba ma 3 domeny prowadzące do tej samej strony.

signum-reklamy.pl
arsi.pl
reklamy.pulawy.pl
Przyjrzałem się im i... fatalnie, strona nie wychodzi w 1. setce nawet na nazwę firmy "SIGNUM"

Proponowałem by nie pozycjonować 3 stron na raz a skupić się na „arsi.pl”
Dlaczego ta?
Ponieważ ze wszystkich 3 adresów jest najlepiej zindeksowana przez wyszukiwarki i w wyszukiwarkach ma największy potencjał. Myślę, że bierze się to z tego, że jest domeną najstarsza (5lat) choć chyba ma najmniej atrakcyjna nazwę, oraz że ktoś kiedyś puścił ją w jakiś automat do linkowania. Ma więc kilka linków, choć słabej jakości.

Zaproponowałem, że ją po koleżeńsku podlinkuję z moich stron.

20-10-2012

Sprawdzam efekt. Na hasło z tytułu jestem na 10 miejscu. Z tym, ze na 10 miejscu jest ten blog, a nie strona kolegi którą chciałbym wypromować. Tej nie ma dalej w 100 wynikach.

Google na dole strony wyników proponują inne frazy, tu np takie: reklama szyldy lublin, lub reklama zewnętrzna lublin

Krokiem następnym jest, że dodałem link do strony na pocztówki na Orange, ta strona przed Bożym Narodzeniem robi się popularna, to dobre miejsce na reklamy.

6-11-2012

W Bing ma pozycję 13, w Googlach nie ma w 150.

11-01-2022

Minęło sobie 10 lat. Strona arsi.pl, którą proponowałem  wzmocnić nie istnieje. Została Signum-reklamy.pl ale w wyszukiwarce na hasło z tytułu tej notki nie wychodzi ani w Googlach ani w Bing. Ja się tym więcej nie zajmowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *