Dzielę fotoblog na pół

W prowadzonym przeze mnie od lat fotoblogu, na dodawanych podstronach jest po kilkanaście zdjęć, a kiedyś było ich i więcej. Sprawdziłem, ze Google zapamiętują ze strony po mniej więcej 7 pierwszych zdjęć. Więc wszystkie dalsze, nawet jak ładnie opisane według zasad SEO to i tak nie pokażą się w wynikach. Postanowiłem więc podzielić niektóre strony. Z niektórych zaś wyrzucić część zdjęć.

Jelenie

Dziś wziąłem się za podstronę której tematem był Jarmark. A że były tam zdjęcia z dwóch rożnych jarmarków, to podzielenie na pół okazało się logicznym wyjściem. Ale mało tego i tak wyrzuciłem 1/3 zdjęć. A za to dołożyłem trochę więcej literek w opisach.

Były to, jak się rzekło, dwa jarmarki. Jeden z nich to prezentacja województwa Podlaskiego na placu Teatralnym w Warszawie. Drugi to tradycyjny jarmark wielkanocny na rynku Wielkim w Zamościu.

Następny podzielony to Wisła w Warszawie i 2 część Wisły w Warszawie i to niby tylko podzielić, ale po dodaniu opisów to zajmuje czas. Chcę tez przynajmniej jedno zdjęcie dać w lepszej jakości, a znaleźć stare zdjęcie z przed lat… to sami wiecie ile to czasem zajmuje. A niekiedy to zdjęcie było tylko na tej padniętnej płytce. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *