Pintrest


Uwielbiam obrazki to i uwielbiam Pintrest Mój Pintrest Przyszło mi do głowy czy można obejrzeć jego zbiory nie mając tam konta. Przy samym wpisaniu w przeglądarkę www.pintrest.com dostaniemy tylko ekran zachęcający do założenie konta. Ale rzeczy umieszczone na Pintrest wychodzą też w wyszukiwarce (wiedząc jak podpisałem swoje zbiory potrafię je odnaleźć w Googlach) Nie mając konta nie możemy jednak poza przeglądaniem zrobić nic więcej, nawet kliknięcie „like” jest bezskuteczne.

A więc wnioski na razie dwa, każdy może oglądać, nie tylko Pintresiarze i że moje rzeczy są widziane przez Google. A więc jeśli tworzę obrazki, to jest to dobre miejsce do chwalenia się nimi.

Ja chcę być widoczny dlatego w Pintrest w „ustawieniach” mam opcję „Search Privacy” ustawioną na ‚NO”

Większość zbieranych obrazków to obrazki które biorę od innych użytkowników tego serwisu. Mogę je (zwłaszcza swojej produkcji) wkładać ze swego komputera, to jednak słaby sposób. Teraz wpierw wkładam na moją stronę, po czym dopiero „pinuję” Dzięki temu mam zdobyty link kierujący do mojej strony, a jak obrazek zgrabny to dalej rozprzestrzenia się w sieci i linki same się mnożą.

Jeden z moich obrazków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *