YoYo.pl

yoyo-pl-webhosting

YoYo.pl padł, był to serwis oferujący bezpłatnie miejsce na stronę WWW. Długie miesiące się łudziłem, że strony zaczną działać, były podstawy do takich nadziei, bo ten bezpłatny serwis hostingowy stale padał, przerwy trwające długo, nawet kilka miesięcy, to była norma. Ale pora porzucić nadzieję. Nie widać w przeglądarce mojej strony, nie mogę zalogować się przez FTP, nie działa nawet strona yoyo.pl.  I teraz kłopot. Jak martwię się upadkiem YoYo.pl to znaczy, że miałem tam strony, jakieś zdobyte do nich linki i jakieś ruch. Włożona jakaś praca i tu boli.

Teraz trzeba decyzji, co zrobić ze stronami? Czy przenieść, czy poniechać (oczywiście, ze nie trzymałem tam czegoś nadzwyczajnego).
Muszę też moich innych stron wywalić linki tam prowadzące, to trochę czasu pochłonie.

Zaglądam na te strony na yoyo.pl rzadko i pewnie nie szybko  bym odkrył, ze tu taka zapaść, chciałem jednak przetestować widget z Pintresta pokazujący ostatnie 30 obrazków przepinowanych (no bo jak to powiedzieć inaczej)

Myślałem, żeby wykorzystać, część materiałów i dołożyć to do innej strony. I tu kłopot mam na dysku zapisane kopie stron, ale bez grafiki, bo po co zaśmiecać dysk w kompie (żałuje teraz takiego myślenia). Cache Google też wyświetla bez grafik (spisali stronę 18 października więc stosunkowo niedawno) Część obrazków widzę w wyszukiwarce grafiki, ale te kliknięte prowadza do nie istniejącej strony, mógłbym więc tylko po mozolnej pracy odzyskać część w postaci miniaturek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *