YoYo.pl

yoyo-pl-webhosting

YoYo.pl padł. Długie miesiące się łudziłem, że strony zaczną działać, były podstawy do takich nadziei, bo ten bezpłatny serwis hostingowy stale padał i przerwy trwające długo, nawet kilka miesięcy, to norma. Ale pora porzucić nadzieję. Nie widać w przeglądarce mojej strony, nie mogę zalogować się przez FTP, nie działa nawet strona yoyo.pl.  I teraz kłopot, jak martwię się upadkiem YoYo.pl to znaczy, że miałem tam strony. Jak strony to jakieś zdobyte do nich linki i jakieś prowadzące od nich. I tu boli.

Teraz trzeba decyzji, co zrobić ze stronami? Czy przenieść, czy poniechać (oczywiście, ze nie trzymałem tam czegoś nadzwyczajnego)
Trzeba z moich stron wywalić linki tam prowadzące, to trochę czasu pochłonie.

Zaglądam na te strony na yoyo.pl rzadko i pewnie nie szybko  bym odkrył, ze tu taka zapaść, chciałem jednak przetestować widget z Pintresta pokazujący ostatnie 30 obrazków przepinowanych (no bo jak to powiedzieć inaczej)

Myślałem, żeby wykorzystać, część materiałów i dołożyć to do innej strony. I tu kłopot mam na dysku zapisane kopie stron, ale bez grafiki, bo po co zaśmiecać dysk w kompie (żałuje teraz takiego myślenia). Cache Google też wyświetla bez grafik (spisali stronę 18 października więc stosunkowo niedawno) Część obrazków widzę w wyszukiwarce grafiki, ale te kliknięte prowadza do nie istniejącej strony, mógłbym więc tylko po mozolnej pracy odzyskać część w postaci miniaturek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *