Męczące komentarze i wynikły z tego blog

Już zwykłych normalnych ludzi nie ma, strony piszą roboty dla robotów, a już na pewno komentarze  piszą roboty. Setki dziennie i sam spam. Eeeee…. Mam tu w WordPressie, że mogę to zablokować, ale muszę zdobyć klucz API, aby zdobyć klucz API muszę zarejestrować się na WordPress.com. Zarejestrowałem się i mam kolejna stronę… blog Pan Tadzio Po co mi kolejna strona, już sam nie wiem.

A wszedłem tu i zostałem przywalony spamem z innego powodu. chciałem powiedzieć, że zrobiłem nową stronę WW dla klienta Pracownia prezentu w Wyszkowie.  I tylko tyle chciałem powiedzieć, ale okazało się, że muszę założyć nowy blog… to lecę wybrać mu jakiś wygląd (temat) no i dać mu jakąś treść. treść to nawet wiem jaką. Mam blog w gazecie i chcę go sobie skopiować, bo myśli tam sprzeczne z pismem, to może mi zginąć., więc go sobie skopiuję.

To jeszcze uwaga co do tej Pracowni prezentów, nic o niej w Googlach nie mogę znaleźć, no pozycjonowania nie miałem zleconego. I choć jej się należy bonus za nową stronę, to nic jeszcze nie pojawia się w Googlu, choć przecież wiem co w wyszukiwarce wpisać, bo stronę i jej treść znam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *