Grafik i plastyk jeszcze

O stronie grafika z Warszawy dalszy ciąg  było już w poprzednim wpisie. Od poprzedniego wpisu mały postęp słowo „grafik” jest w G. na 34 miejscu.  Dziś zrobiłem taki ruch, że 4 strony z portfolio grafika podzieliłem na pół. Po co? Otóż pod każdym obrazkiem a było ich aż po 100 na stronie, było dużo słów kluczowych,jako podpis. Sądzę, że zadziała to lepiej, gdy będzie ich na stronie mniej. Mam teraz 8 stron z portfolio prac graficznych, a im więcej podstron i nowe strony, to też lepiej. A tak na marginesie pozycjonowania to zapraszam do oglądania prac graficznych i plastycznych zgromadzonych w takiej ilości (obecnie 350) bo to chyba największy zbiór prac jednego grafika jaki jest w polskim internecie.

Rock muzyk

Dopisek z kwietnia 2012:

Portfolio ma się coraz lepiej, od tego wpisu powyżej, przybyło 4-krotnie odwiedzających. Ze 100/m wówczas na 400/m. Strona jest ciągle aktualizowana, bo ciągle coś robię w zakresie grafiki i podmieniam słabsze prace. Zmniejszam też ilość słów kluczowych w podpisach obrazków, zdecydowanie przefajnowałem. Ciekawe jest to, że mam tam taką stronę „techniczną” na którą wywalam zbędne obrazki i tej strony nie ma w menu, tylko do niej link z jakiejś innej mniej ważnej strony. Mimo tak słabego linkowania, wyprzedziła 2 inne strony które są w menu i mają lepsze linkowanie.

I miłe spostrzeżenie słowo GRAFIK  mam w Googlach na 4 miejscu. Co przekłada się na maile z ofertami współpracy, czy zleceń na prace graficzne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *