wnętrza-ok

Dobre wnętrza o nich strona.  Muszę ja przenieść, bo bezpłatne konto na Wirtualnej Polsce ma być zamknięte. Zalecają przeniesienie na OrangeSpace, a ja potulnie to aprobuje. A oto spis problemów i problemików.

– Nie mam kopii na dysku, a tu nagle nie mogę zalogować się na serwerze WP poprzez FTP. czyżby zamknęli wcześniej? Potem olśnienie hasło jest związane z hasłem poczty, a to zmieniałem. No tak ale na co zmieniłem?!? Przypominam sobie za kolejna próbą. Jest, zadziałało.

– Na WP miałem 2 strony jedną o starych pocztówkach już przeniosłem. Sprawdzam czy mogę mieć 2 strony w ramach jednego konta (i hasła) na OrangeSpace. Nie mogę. No i znów miałem problem z hasłem) tak mam tajny kajecik gdzie sobie zapisuję, ale w internecie tyle już mam rożnych kont na rożnych stronach, że przeszukiwać kajecika się nie chce, a próby z głowy okazują się czasem zawodne.

– Zakładam nową stronę „Ładne wnętrza – Agnieszka Kuczyńska” Strona działa

-W międzyczasie okazuje się, że pojawił się nie wiem skąd w adresie konta FTP, backslash (ukośnik) na końcu nazwy hosta i to nie chciało zadziałać. Ja zaś zgodnie z informacją czekałem, bo uprzedzali, ze chwile trwa generowanie konta. W końcu straciłem cierpliwość i szukałem błędu. To jest do zapamiętania: Na końcu adresów stron WWW dajemy ukośnik, na końcu adresów FTP -NIE.

– teraz robię  aktualizacje na stronie.

-Cenne. Wirtualna Polska dała możliwość przekierowania likwidowanych stron na inny adres. Daje to , że wszystkie linki dotychczasowe, nie będą trafiać w próżnię, a dalej będą pracować. Nie jest jednak, aż tak słodko, bo linki do podstron prowadzą już nie do odpowiednich podstron, a tylko do strony głównej (to trochę ogłupia widza)

Stronę o projektowaniu wnętrz. Architektura wnętrz w Warszawie dalej można odwiedzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *