Stare Pocztówki

Sukces. Duże zdziwienie, ale tak jest. Hasło „Stare pocztówki”  które przez lata było dla mnie niedostępne i wątpiłem w siły własne, wszak więcej jest napalonych kolekcjonerów i są zawodowi handlarze pocztówek którym zależy. A jednak uwaga dziś mam w TOP7 gdy w poprzednim przeszukaniu w Google, wcale się nie mogłem znaleźć wśród 500. Jestem też jeszcze wyżej w top1 mam stare pocztówki Kraków Tadeusz i Zosia Insurekcja Kościuszkowska kobieta wiejska stare kartki świąteczne

Dlaczego jest lepiej. Myślę, że dlatego, że przy ostatnich modyfikacjach, dałem powiększenie pocztówek w osobnych plikach. To dało większy przyrost plików, a w nich duuuuzo metatagów i choć to kosztuje pracę, to w każdej podstronke są ciut inne. Drugi powód to wstrzeliłem się w niszę z pocztówkami świątecznymi i tam mam od dawna top pozycję, a ta zapewne „promieniuje” na inne frazy, bo skoro strona przyciąga internautów w jednej frazie to wydaje się być i sensowna dla  szerszego tematu.

Dziś dodałem kolejną podstronę stare kartki na święta a ponieważ zbliża się Boże Narodzenie i Nowy Rok, bedzie często odwiedzana przez miłośników starych pocztówek.

I jeszcze jedno do tej stronki. Była tam sobie księga gości, wpisów kilka zaledwie, a dziś patrzę a tu aż kipi od wpisów. Niestety to wszystko spam od powiększanych h… Ot to też cena wzrostu zainteresowania stroną. Przez latamimo braku filtra nie było spamu, teraz stronka skoczyła wyżej i… zlikwidowałem księgę gości. (strona na frikowym koncie filtry w PHP nie możliwe)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *