Najważniejsze słowa czerwca

  1. lalki barbie
  2. tworze
  3. brush photoshop
  4. zieleń
  5. brusches
  6. cielaki
  7. brushes photoshop
  8. meble kuchenne

To sa słowa które w czerwcu spowodowały najwięcej wejść na serwer tworze.com. OK wygląda to na dziwny zestaw, ale odnosi się do róznych subdomen na serwerze tworze.com, stąd i rozstrzelenie tematów, a poza tym nie do końca sa to słowa o których ja bym marzył.

LALKI BARBIE

To słowo ostro idzie w górę, powód popularności  to przebudowany dzał gdzie jest kilka podstron z barbie i innymi postaciami uwielbianymi przez dzieci. Zmiany jakie zrobiłem, a mogły mieć wpływ to wzmocnienie linków wewnętrznych między podstronami. Pozycja w G. web – 139 , pozycja w G. grafika – 2.

TWORZE

Słowo będące nazwą domeny, to zatem oczywiste, że jest na szczycie i to niezmienna pozycja. Pozycja w G. web – 1 , pozycja w G. grafika – 99 (z tym, ze na 1 stronie wyników wyszukiwania grafiki są 2 miniaturki z katalogów prowadzących do mojej strony).

BRUSH PHOTOSHOP

To zrobił mi się mocny dział z pędzelkami do Photoshopa i jak widać to nie jedyna fraza dotycząca tego działu. Pozycja w G. web – 6 , pozycja w G. grafika – 129.

BRUSHES

To dziwne, bo ja pod samym tym słowem nie potrafię znaleźć niczego w Google co dotyczyło by mojej strony.

ZIELEŃ

To dotyczy fotoblogu, gdzie różne zielone pejzaże się znajdują to do ich opisów słowo zieleń musi być używane. Słowo ma silną tendencję wzrostową, choć nie jest ni specjalnie pożądane, ni nie za bardzo kojarzę dlaczego to słowo tak się przebija w górę. Pozycja w G. web – 0 , pozycja w G. grafika – 8.

BRUSHES PHOTOSHOP

i tu po raz 3 ten sam dział. I przypomnienie sytuacji sprzed kilku lat. Założyłem sobie na stronie dział z pędzelkami do Photoshopa i nic, nikt nie wchodził, nie było nic w statystykach, co by wskazywało na ten dział. Kilka miesięcy frustracji i prób poradzenia sobie z problemem. W końcu machnąłem ręka i przestałem się tym zajmować. A tu teraz proszę największe źródło odwiedzających. Myślę, że to efekt, że dział jest niekiedy linkowany bez mojej wiedzy i starań. Pozycja w G. web – 10 , pozycja w G. grafika – 181.

MEBLE KUCHENNE

To słowo ma tendencję spadkowa  1/3 wejść z przed pł roku. Pozycja w G. web – 0 , pozycja w G. grafika – 167.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *