Barbie porzucona

Nikt nie chce się bawić z Barbie. Przynajmniej z tą z mojej strony internetowej. Mam wypozycjonowane wysoko kilka postaci ze świata bajek :

I myślałem, że to była by atrakcyjna propozycja wymiany linków, czy sprzedaży linków, dla wszystkich sprzedawców akcesorii z tymi postaciami,  bo często jestem wyzej niż oni. Wysłałem kilka maili z propozycją (której waruek bylo PR=3, albo sprzedaż linku) i nic nie ma chetnych. To już kolejna próba  kierowania propozycji wymiany linków i zawsze to samo, brak zaufania. A teraz zwłaszcza towar naprawdę świerzy i pachnący.  Moja strona nie jest w zaden sposób konkurencją dla ich działalności (a zresztą jakby była, to co) . Może oni dostają setki maili od róznych cwaniaków i nawet nie chce im się sprawdzić, że to co ja proponuje, jest czymś innym. Jak przekonać można kogoś, że są uczciwe wymiany i że takie wymiany z wartościowymi stronami, to się opłacają, bo dodają w oczach Google dużej wartości.

 

Dziś zabiłem wszystkie (3) linki pochodzące z wymiany na stronie http://travel.tworze.com/info.php  powód, to, że na dwóch stronach komercyjnych moich linków już nie było, a trzeciej strony prywatnej już nie było. Jest w tym jakaś nieuczciwość, że wymieniamy się linkami a potem ktoś je likwiduje nie informując partnera tej wymiany. To zniechęca do wymiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *