Barbie moja ukochana

Przebudowuje stronę z najsłynniejszymio postaciami filmu, bijącymi na głowę wszystkich zywych aktorów. Zmieniam z SHTML na PHP, na jakiś czas zostawiam stare pliki, żeby załapywały się na linki zewnętrzne prowadzące do konkretnych stron. I jeszcze trzeba tez poczekać na to by Google łykneły nowe strony i przebudowały sobie index strony (dodałem im sitemap byłatwiej im poszło) Sprawdziłem też ze linki na stronie wewnętrzne są juz pozmieniane.

Przy  okazji wyszło mi, że wciąż widzi Fotoblog Tworzę ze starym sposobem jako katalog.  Przeszukałem już 3x wszystkie pliki czy zawieraja link dtarego typu, nie zawieraja wychodzi, ale to nie jest prawda, bo zawieraja, bo wciąż sitemap budując mapę srony pokazuje takie linki.

Dlaczego tytuł Barbie ukochana? Bo najwięcej wejść mam na Barbie… u mnie na stronie pobiła i Puchata i Boba Budowniczego ulubieńców maluchów, pobita myszka Miki choc to  najsłynniejsza i najstarsza gwiazda w tym gronie i już nawet nie warto wspominać o reszczie menażerii Disneya.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *